RSS

PIENS pāri visam! – “Taganka” – mana BIII asinsgrupas piena pārpilnības DIĒTA. – Un kā MINIMUMS – 15 min. SMIEKLU dienā!

27 Oct

Image0966

B (III) ASINSGRUPA

Šī asinsgrupa veidojusies migrāciju un masveida pārcelšanās rezultātā, kad izdzīvot varēja tikai tie, kas pielāgojās jaunajam klimatam un uzturam. Šīs asinsgrupas cilvēki ir piena ēdāji, bet es gan gribētu precizēt, ka skābpiena. Vēl labāki ir kazas piena produkti. Viņu zarnu trakts piena produktus labi pārstrādā, bet, ja ir palielināts svars, viņi nedrīkst uzturā lietot kukurūzu, kviešus, griķus, lēcas, tomātus, zemesriekstus, sezama sēklas un vistas gaļu, jo tad var sākties vairogdziedzera, aizkuņģa dziedzera, metabolisma problēmas, arī sirds-asinsvadu un insulīna problēmas. Vārdu sakot, viss palēnām sāks brukt nost, un piena produkti tad vairs nelīdzēs.

Vislabākie viņiem ir zaļumi, visa veida lapiņas, arī dārzeņi, lauku olas, jo īpaši – paipalu, arī kazas siers. Ja ļoti gribas gaļu, tad tikai jērs vai aita, bet minimālās devās, kā zāles. Nevis katru dienu, bet šad tad.

Ja šīs asinsgrupas cilvēkiem sāk krāties tauki jostas apvidū, tas simbolizē to, ka viņi visas savas problēmas patur sevī un grib komandēt. Bet tas nav sevišķi labi. Bieži vien viņi daudz runā, bet tikai pēc tam domā. Tāpēc ieteikums: nedodiet sev tik daudz ēdiena un līdz ar to enerģijas! Lai prāts mazliet nosēžas.

* Ja šīs asinsgrupas cilvēki ēd nepareizi, vispirms iet čupā vēders, tad nervi, pēc tam aizbrauc jumts un sākas problēmas dzīvē.

* Vislabākais ieteikums no manas daudzu gadu pieredzes: pulksten 16 nolieciet karoti – ne pārnestā, bet ļoti tiešā nozīmē! Un līdz brokastīm vairs neēdiet un nedzeriet pilnīgi neko. Un dzīve ies uz augšu!

IETEICAMIE PRODUKTI

skābpiena produkti

kazas siers

zaļumi

dārzeņi

lauku olas (jo īpaši – paipalu)

gaļa (jērs, aita)

NAV IETEICAMS

kukurūza

kviešu produkti

griķi

lēcas

tomāti

zemesrieksti

sezama sēklas

vistas gaļa

SPORTISKĀS AKTIVITĀTES

joga

IMG_4758
IMAGE0332

Rate this:

 
Leave a comment

Posted by on 27/10/2021 in Uncategorized

 

Comments are closed.

 
%d bloggers like this: