RSS

Mani savdabīgie paziņas no garāmskrejoša laika Vīnes dzīves mākslinieku aplokos.

06 Oct
https://bonislv.files.wordpress.com/2011/03/image0031.jpg?w=887&h=626

Divi rītausmas dārzā aiz EDSO mītnes.

Nolēmu ko piebilst. Šo “bomža” kungu es ļoti labi pazinu. Viņš daudz sava laika pavadīja tualetē zem tramvaju loka pie Vīnes universitātes. Ļoti zinošs kungs, bet tur  tualetē varēja iet tikai mazās darīšanās, jo viņš pārliecinoši gulēja kabīņu durvīm priekšā un viņa izklātajai gultai kāpt pāri izlēma tikai retais. Viņš, starp citu, ir fotografēts arī dažās citās Vīnē izplatītās mazformāta atklātnītēs.

Starp citu šis kungs kļuva īpaši slavens ar to, ka vienreiz, uzpucējies, cik nu cilvēks var, bija ieradies lepnā NATO ģenerālsekretāra sagaidīšanā Švarcenberga laukuma pilī un ar īstu 18. vai 17. gadsimta galantumu, visādi tur locīdamies un kniksēdams, un vēl ar roku uz goda celiņu aicinoši pamezdams, nesās tam ģenerālim pa priekšu  – svinīgajā zālē ienākšanas reizē, par metriem desmit apsteigdams īsto, stīvo protokola ievedēju. Publikas sajūsma bija atbilstoša.

Man gadījās todien tur oficiāli būt. Iepriekš, todien garāmskrejot un viņā “namā” satiekoties, viņš  man  sazvērnieciski palielījās, ka esot

noīrējis lepnu uzvalku un

un ko tik nedarīšot..

Es, naivais, skrēju uz vēstniecību un steigā tām iecerēm nebiju spējīgs lāgā noticēt.

Jā, – bet šo feino atklātnīti tagad Vīnē esot pielieguši!

Un to meiteni es īsti vairs neatpazīstu..

 
Leave a comment

Posted by on 06/10/2021 in Uncategorized

 

Comments are closed.

 
%d bloggers like this: