RSS

Vēl tikai LIELHERCOGS.

19 Aug

Vecākais brālis. Pilnīgi demokrātiski tautas lielsapulcē ievēlētais “Visas Latgales lielhercogs”. 1972.

Image0907
IMAGE3889

Ievēlētā Latgales baltu lielhercoga lomā – apmeklējot iespējamos sabiedrotos BALTU Kurzemes hercogistē, Kuldīgā. Rumba. 1973.

***

Ak, toreiz sapņotā, vēl tikai ilgotās Baltās Latvijas neatņemamā – “Baltu baltā Latgale”!

***

Okupācijas režīma abi varenākie  “kantori”  neatzina mani – tautas pašvēlētu, Studentijā atzītu “Latgales LIELHERCOGU”, kura Latgales lielhercogiste, protams, ideālā ietvertu Novgorodu un citas vēsturiskās latgaļu ķēniņu zemes.

No laikabiedru FILOSOFU miglainiem atmiņu komentiem internetā šai sakarā skat.:

diks sends, 30.04.2009 06:19

“Polshs” vieno visus. To autoram, kaa habiliteetam filosofam, vajadzeeja zinaat. “Saldajos brezhnjevlaikos” studeeju LVU filozofos, taa toreiz sauca filosofus un viss balstiijaas uz principa “In vino veritas!” Tad radaas vislabaakaas idejas un meerkji, kaa,

piemeeram, neatkariiga  Latgale ar galvaspilseetu Aglonu (Bonifaacijs Daukshts)

vai pashsacereetu lugu lasiishana falsetaa, kaa Dainis Griinvalds, tagad nezi kaapeec nolaidies liidz taadai “gara nabadziibai”, ka iestaajies SCP. Jaa, “nokliidu” no temata. Domaaju, ka par meerkji vai lozungu, ka miiljais Dievinsh miil tikai tos, kas prot taisiit naudu, neviens filosofs, ideologs, valstsviirs, Reeriha piekriteejs, krishnaiits, jogas piekopeejs, klasisku vecmeitu kluba vadiiba vadiiba vai habiliteets profesors no Tartu universitaates, kaa Zemes centra nav izdomaajis. “Skaistums paarveidos pasauli!” Iisteniibaa tas ir vecmeitu saieta, peecpusdienas tejas dzershnas, motto. Ta palasiet kaut elementaaro Pasaules veesturi un viss kljuus skaidrs bez “polsha.”
 
Leave a comment

Posted by on 19/08/2020 in Uncategorized

 

Comments are closed.

 
%d bloggers like this: