RSS

Koments “ļaunīgi nodomājušai” Aijai Miezītei: – Galīgi smieklīgi, tiešām! Nezināt vēsturnieku biogrāfijas, – PAT faktu, ka ne visiem izdevās izvairīties no padarmijas!

15 Oct

Kas man padomā? FB jautā, es atbildu:
1) Mogadišo, Somālija, vairāk kā 130 bojāgājušo, milzums ievainoto. Taču neviens uz sava profilattēla neliek Somālijas karoga krāsas. Asinis ir sarkanas gan eiropiešiem , gan afrikāņiem…

2) šodien, darot virtuves darbus, noklausījos Eduarda Liniņa raidījumu “Šīs dienas acīm”. Runa bija par grāmatu “15.maija Latvija”., piedalījās 2 autori-Ineta Lipša un Antonijs Zunda, arī zin. redaktors Inesis Feldmanis. Abu kungu tekstos saklausīju autoritārisma, ulmanisma, vadonisma glorifikāciju. Protams, atšķirīgi domājošā Ineta Lipša pie vārda tika minimāli. Droši vien – tas tikai mans aizdomīgums – bet bija jau teksti no kāda ministra, ka zinātniekiem jāpēta tas, kas vajadzīgs institūcijām.

Katrā ziņā, visu cieņu Ineta Lipša!. Un es tā ļaunīgi nodomāju, redz kā dižie pasniedzēji, jūs abi tomēr tūlīt pēc vidusskolas vēstures faķī netikāt, bet es tiku, kaut tas bija gadā, kad beidza vienlaikus10.un 11.klases. Un es biju no 10.klases. beidzējiem. Smieklīgi, protams, bet – kad dzirdu tādus angažētus ļaudis, gribas ko nelāgu padomāt.

Grēcīgi!

***

Ineta Lipša Aija Miezite

nezinu, kas no sarunas atstāts, jo runājām stundu un man bija ļoti interesanti. Taču es teiktu, ka ar profesoru Feldmani manas domassakrita ļoti lielā mērā. Viņu nav pamata nosaukt par glorifikatoru – viņa domas bija kritiskas.

Interesanti, kas tur atstāts, ja rodas tāds iespaids.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Aija Miezīte”

 

 

 

 

 
1 Comment

Posted by on 15/10/2017 in Biogrāfijas, Galerija

 

One response to “Koments “ļaunīgi nodomājušai” Aijai Miezītei: – Galīgi smieklīgi, tiešām! Nezināt vēsturnieku biogrāfijas, – PAT faktu, ka ne visiem izdevās izvairīties no padarmijas!

 
%d bloggers like this: