RSS

“SKAPIS” – teiksmainākais okupācijas laika bārs Rīgā! – Pārāk VDK apejoša (!) infa, – “BEDRES” bāra fanu uzmanībai.

20 Oct

IMAGE1827

Nez kāpēc ienāca prātā šveicars, ilgoto durvju sargs un iekšā laidējs – mūžīgais Bricis (Breicis). Kā “Universitātes lektors” biju cienīts viņa acīs.
Atmiņā par cilvēkiem telpā – atkal nez kādēļ šobrīd pirmais ieleca prātā (jautri) garais Pinčers un vientuļi sēdošs džinsotais Ivars Godmanis pie stoikas, aiz tās puķes..

image1307image1308image1309

Vienmēr esmu bijis vairāk “Bedres” cilvēks. “Bedre” – ieejot pa viesnīcas “Rīga” durvīm – lejā, pagrabā, kam stūris pret Balto namu. “Universitātes lektori atnāca… ” – tā bija sirmā šveicara Briča (Breiča) mūžīgo iekšā tikt gaidītāju  rindu padevīgi  pašķiroša caurlaides parole.

Nez kādēļ kā abu bāru saiknes cilvēks ienāca prātā pinkainais Pinčeris. Un vēl – Egīls Plaudis ar debesīs uzslietu roku… Ir zināms tāds sirdsteces uzlabošanas žests…

Bet “‘Havelkā” savukārt reiz sēdējām ar Mārtiņu Zelmeni un Maimu Grīnbergu  – pa labi, kur tā sofa. Starp citu, Mārtiņam būs saglabājušās viņa zibsnītās fotogrāfijas ar saimnieku veidiem. Man ir no tā vakara, tikai kvalitāte izplūdusi…

 

2 responses to ““SKAPIS” – teiksmainākais okupācijas laika bārs Rīgā! – Pārāk VDK apejoša (!) infa, – “BEDRES” bāra fanu uzmanībai.

 
%d bloggers like this: