RSS

Komentāri B. Daukšta “novākšanas” sakarā.

07 Apr
studijbiedrs no filozofiem
07.04.2015 21:02
Neticu, ka Bonis būtu bijis čekas stukačs. Tajā laika , priekš tādiem ” godpilniem” PSRS pilsoņa darbiem, viņš bija par jaunu . Vienīgais grēks, ka Bonis jaunība izdarīja, viņš gribēja nodibināt neatkarīgu Latgales Republiku ar Aglonu, kā galvaspilsētu. Starp mums studentiem problēma nebija vis Latgales neatkarība, galvenais, ka ārā no PSRS, bet par Kurzemi un tās statusu, piemēram, mēs daudz neuztraucāmies, kā teikt, lai kuļas paši.
http://www.delfi.lv/news/national/politics/izmainas-cekas-maisu-komisija-dauksts-nepiekrit-izslegsanai-norada-uz-politisko-spiedienu.d?id=45789089#ixzz3Wel0LxQz

Nu darbs ir galēji apdraudēts! Kangeris apsūdz “Okupācijas biedrības” Pazderi kā Rasnača propagandisti.

Dažiem tur augšā pamatīgas bailes no VDK maisu vētīšanas.

Futbols ap VDK izpētes komisiju nebeidz pārsteigt. Latvijas okupācijas izpētes biedrību neinteresē VDK darbība.

TM viedokļa paudēja un “eksperte” VDK jautājumos Ruta Pazdere nav vēsturniece, vai zinātnes pārstāve, bet ekonomiste un bijusī EM ierēdne.

Nekrietnība: pamatojot izmešanu Ruta Pazdere raksta, ka okupācijas izpētei nav sakara ar čekas izpēti?

Daukšts arī nācis no šīs sistēmas, bet daudz laika ir veltījis sistēmas pētīšanai un izgaismošanai, ar saviem darbiem apliecinot patiesu ieinteresētību turpināt savu mūža darbu. Tāds zinošs kadrs tajā komisijā būs kā dadzis acī pļāpu patriotiem.

07.04.2015 20:14
Daukšta k-gam ir tiesības pieprasīt paskaidrojumus šajā lietā un Straujumai ir pienākums attiecīgus skaidrojumus sniegt, savukārt, Rasnačs kļūst jo dienu, jo nesimpātiskāks – tieši savu intrigu dēļ. Un vispār, NA galīgi nav formā – kļūda kļūdas galā, galīgs sviests.
 

Comments are closed.

 
%d bloggers like this: