RSS

SAB šogad – iznāk darba jubileja. “Atmodā Atpūtai” Andrejs Krastiņš reiz (1992. gadā) stāstīja par pašu sākumu un nepārkāpjamiem principiem..

07 Jan

 

2 responses to “SAB šogad – iznāk darba jubileja. “Atmodā Atpūtai” Andrejs Krastiņš reiz (1992. gadā) stāstīja par pašu sākumu un nepārkāpjamiem principiem..

 1. Thelma

  26/04/2014 at 16:45

  Miervaldis saka:dzimtā valoda labi kad iemācijies runāt cilvēku valodā, jo tas tev pašam nāks par skādi, tava muļķība nāks par skādi!Tu nneizi kuru apvaino, bet mēs tevi sameklēsim, un rokas salauzīsim, lai tu vairs nerakstītu lieku, kādu laiku, bet ilgtermiņā varam pa ķobi iegāzt, tā lai tu mazliet paguli slimnīcā, saprati tu žīda tārps, par velti apvainoji Erni Puni, jo tev viņu nesaprast!Tu tik vien to dari, kā lobi sūdus krieva pakaļā, un kad esi visu izgrauzis, tad nu lien citās pakaļās, bet citas pakaļas krieva var arī nebūt, jo tās būs cilveku pakaļas, un tanī sakarā, kad tu domā kad Purnis un Grantiņš, sēž psihenē, varu piebilst, kad esi tik pieradis lobīt krievam sūdus pakaļā, un par citiem tev ir ļoti slims priekšstats, un tu dzīvo tanī krievu pakaļā, bet uzmanies, kad tik tev lienot godīga cilvēka pakaļā, tev nenospārda un tevi nenomīda, takā uzmanies, tu žīda resnais tārps!

  Like

   
 2. insurence

  26/11/2014 at 19:28

  You’ve hit the ball out the park! Incredible!

  Like

   

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
%d bloggers like this: